Spolupráce

Spolupracujte s Prototypem!

Kromě festivalu  se podílíme celoročně na nejrůznějších kulturních akcích, doprovodných programech a dalších zajímavých projektech. Přečtěte si, co o nás říkají naši partneři:

barbora-mikulecka
BARBORA MIKULECKÁ, leader, personalista, performer senior skupiny ÚDiF „ÚDiF spolupracoval s Prototypem na jeho doposud největší akci konané ve dnech 13. – 15. 11. v Brně. Díky této spolupráci vnikl ÚDiFu nový exponát Obří krasohled, který dodnes na svých akcích používáme. Zároveň nás akce inspirovala k dalšímu vývoji experimentů na zvukově/světelné show. Spolupráce s Prototypem tak byla inspirativní, zároveň ale také mohu říci, že v rámci Brna šlo o ojedinělý typ akce, který v Brně chyběl. Děkujeme Prototypu za možnost prezentace před zcela jedinečným publikem a těšíme se na další spolupráci.“
natalia-dolezalova1
Natália Doležalová, vystudovala Dějiny umění na FF MU v Brně „Jako součást produkčního týmu Festivalu Prototyp jsem měla na starost vícero dílčích úkolů, které byly v danou chvíli potřeba vyřešit. Od propagace přes přípravu prostoru až po prodej lístků. Dle mého názoru byla nejnáročnější část zajistit hladký průběh samotného festivalu. Avšak vzájemnou spoluprací a komunikací celého týmu bylo tohoto cíle zdárně dosaženo. Díky Prototypu jsem si dokázala udělat komplexnější představu toho, co vše je vlastně pro přípravu takového festivalu potřeba a zároveň jsem poznala spoustu úžasných a zajímavých lidí. V Prototypu vidím velký potenciál a mám radost, že mohu být jeho součástí. Zkušenosti jsou totiž k nezaplacení.“
nicola-pavone
NICOLA PAVONE, Visual Artist at KinocirKus "My experience as a host artist of Prototyp festival in 2015 was very positive. The crew was very professional and communicated very well. They organized an astonishing exposition of new media arts pieces, enrich by interesting program of live performance. The artistic level of the entire manifestation was very high and attracted lot of visitors."
kozel
MAREK KOZEL, oddělení komunikace a marketing v Technickém Muzeu v Brně Prototyp se podílel se na řadě akcí, které byly zahrnuty do projektu Rok světla a které naše muzeum v roce 2015 připravovalo jako např. Muzejní noc či Dětský den. Unikátní šaty, dech beroucí fontána nebo netradiční svítící origami se všem líbily a sklidily u návštěvníků nebývalý úspěch. Lidé z Prototypu jsou kreativní a tvůrčí. Mají skvělé nápady a umí je dotáhnout do konce. Velmi oceňuji také jejich profesionální přístup a drahocenné zkušenosti a kontakty, o které se s námi podělili.
duchonovaveronika
VERONIKA DUCHOŇOVÁ, PR manager klubu Fléda v Brně S Prototypem jsme spolupracovali formou instalace na koncertu Archive v klubu Fléda, který patřil k vrcholným akcím jarní sezóny 2015. Styl práce týmu Prototypu propojil profesionální organizační přístup a neotřelé umělecké projekty. Výsledný dojem ze světelné show pobavil návštěvníky Flédy a dodal interiéru neotřelou atmosféru. Spolupráci s Prototypem proto velmi doporučuji a těším se na další společné projekty.
Všechny reference

Ať už jste firma nebo umělec, zapojte se!

Líbí se vám naše vize? Zaujalo vás vystavené dílo na festivalu? Nebo jsme vám zkrátka jen sympatičtí? Napište nám a spolu popřemýšlíme, co dohromady dokážeme.

Podporujeme mladé kreativce, zaštiťujeme jejich tvorbu a snažíme se je nakopnout k aktivitě. Pokud jsi tvůrce, umělec, nadšenec, nebo někdo kdo se zajímá o chod tak velké kulturní akce, ozvi se nám a podílej se s námi na Prototypu!

Napište nám na: info@prototypbrno.cz.