Reference

Reference

NICOLA PEACOCK

Visual Artist at KinocirKus

My experience as a host artist of Prototyp festival in 2015 was very positive. The crew was very professional and communicated very well. They organized an astonishing exposition of new media arts pieces, enrich by interesting program of live performance. The artistic level of the entire manifestation was very high and attracted lot of visitors.

MAREK KOZEL

oddělení komunikace a marketing v Technickém Muzeu v Brně

Prototyp se podílel se na řadě akcí, které byly zahrnuty do projektu Rok světla a které naše muzeum v roce 2015 připravovalo jako např. Muzejní noc či Dětský den. Unikátní šaty, dech beroucí fontána nebo netradiční svítící origami se všem líbily a sklidily u návštěvníků nebývalý úspěch. Lidé z Prototypu jsou kreativní a tvůrčí. Mají skvělé nápady a umí je dotáhnout do konce. Velmi oceňuji také jejich profesionální přístup a drahocenné zkušenosti a kontakty, o které se s námi podělili.

VERONIKA Duchoňová

PR manager klubu Fléda v Brně

„S Prototypem jsme spolupracovali formou instalace na koncertu Archive v klubu Fléda, který patřil k vrcholným akcím jarní sezóny 2015. Styl práce týmu Prototypu propojil profesionální organizační přístup a neotřelé umělecké projekty. Výsledný dojem ze světelné show pobavil návštěvníky Flédy a dodal interiéru neotřelou atmosféru. Spolupráci s Prototypem proto velmi doporučuji a těším se na další společné projekty.“

Natalia Doležalová

studied History of Art at Masaryk University in Brno

„Jako součást produkčního týmu Festivalu Prototyp jsem měla na starost vícero dílčích úkolů, které byly v danou chvíli potřeba vyřešit. Od propagace přes přípravu prostoru až po prodej lístků. Dle mého názoru byla nejnáročnější část zajistit hladký průběh samotného festivalu. Avšak vzájemnou spoluprací a komunikací celého týmu bylo tohoto cíle zdárně dosaženo.
Thanks Prototype I could make a more comprehensive picture of what all is actually to prepare such festival needed and at the same time I met a lot of wonderful and interesting people. In the prototype I see great potential and I am delighted that I can be a part of it. Experiences are in fact priceless. "

BARBORA MIKULECKÁ

leader, personalista, performer senior skupiny ÚDiF

„ÚDiF spolupracoval s Prototypem na jeho doposud největší akci konané ve dnech 13. – 15. 11. v Brně. Díky této spolupráci vnikl ÚDiFu nový exponát Obří krasohled, který dodnes na svých akcích používáme. Zároveň nás akce inspirovala k dalšímu vývoji experimentů na zvukově/světelné show. Spolupráce s Prototypem tak byla inspirativní, zároveň ale také mohu říci, že v rámci Brna šlo o ojedinělý typ akce, který v Brně chyběl. Děkujeme Prototypu za možnost prezentace před zcela jedinečným publikem a těšíme se na další spolupráci.“

MARKÉTA JANKOVÁ

Communications Consultant, FEI Czech Republic s.r.o.

„Ráda bych Vám jménem FEI Company poděkovala za možnost účastnit se akce Prototyp - Hra prostoru. Zábavně spojuje svět techniky a umění a i nám, účastníkům, rozšířila obzory. Velmi příjemná byla také navíc komunikace s Vámi organizátory akce. Svou roli jste pojali velmi zopovědně. Doufáme, že v roce 2016 nebude akce chybět nikomu v kalendáři - je to skutečně zážitek. “

MICHAL Okleštěk And Jan Mach

a group of creative architects VISUALOVE

"The prototype for the future of our culture in Brno. It's the thing that's missing for a long time. At the festival we presented a prototype installation of Light in Space, which we had not presented anywhere else. The actual installation was for us such a prototype. Festival's organizational team helped us tighten our idea to realization. "